„Transformační zpravodaj 17.5.2019“

Spread the love

 

Počasí radar

17.5.2019- Dnes se plně otevírá cesta duše. Pochopení, které proudí energoinformačním polem planety, nese jasnou a zcela zřetelnou informaci o transformaci a jejím průběhu. Každá duše má nyní za úkol spojit se se svou podstatou a najít svou vlastní osobitou roli v transformačním procesu. Dnes byly otevřena stavidla energií „Nové Země“. Propojení duší, které se nastavilo v energiích v minulosti, se ode dneška bude plně projevovat ve hmotě. Naše společná cesta započala 🙂 

Tina Energy® Transformační návod na období 13.5.-23.5.2019 dle transformačních čísel.

1.5.2019 začala nová fáze transformace na úrovni 1. čakry. Celý květen bude spojen s čištěním na úrovni celého těla, všeho, co je v těle tekuté i pevné (kosti, páteř, lebka, zuby, krev, lymfatický systém, pohlavní orgány a jejich činnost, žaludek, žlučník, ledviny, střeva, játra, oči.) Čištění proběhne na všech třech úrovních, tedy na úrovni těla, duše i mysli během 30ti dnů. Budou se vyplavovat všechny pocity a emoce, které máme uložené v duchovní DNA a které se nám zrcadlily v našem dětství. Jsou to pocity strachu, obav, nedůvěry, nevíry, nepochopení, bezmoci, ublížení, manipulace, pocitu oběti, pocitu zadostiučinění, nelásky, vzteku i agrese. Tyto pocity souvisí se situacemi, které jsme nebyli schopni ve svých minulých životech zpracovat a neseme si je sebou tisíce let. Mají kořeny tak hluboko, jako samý počátek lidstva a teď přichází doba, kdy je budeme očišťovat. S nimi souvisí staré vzorce chování a myšlení, kterých je potřeba se zbavit, protože jedině čisté bytosti mohou žít v „Nové Zemi“, která se tu před nějakým časem ukotvila a právě teď se probouzí k životu. Bytosti, které si zvolily transformační proces, budou žít v souladu  přírodou, s láskou k Bohu a v lásce a s respektem k planetě Zemi a k jejím darům. Transformace započíná. Květen bude extrémně náročný a prověří naše odhodlání a naši důvěru. Za každých okolností prociťujte lásku a nezapomeňte, že tento proces jste si sami zvolili pro to, aby na Zemi jednou mohl být ráj.

 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.