Transformační zpravodaj 5.7.2019

Spread the love

Tina Energy® obraz „Sebevyjádření“

Dnešní, velmi silně transformační, den si cestu hmotou razí energie sebevyjádření. Každý, kdo dosáhl této úrovně, si může následující dva dny okolo sebe vytvářet životní prostor, vytyčovat si hranice a utvářet si okolo sebe energoinformační pole životní harmonie. (Omlouvám se za neobvyklá slovní vyjádření, ale ta energie, kterou vnímám, nelze popsat klasickým způsobem.) Představte si vaši auru, která září v různé vzdálenosti od těla, dle úrovně vědomí a dle schopnosti vlastního sebevyjádření. Celý tento prostor, ať je jakkoliv veliký, si harmonizujeme, ladíme a vymezujeme proto, abychom byli schopni se udržet ve vibracích žitého štěstí. 

Tématem měsíce července je „propojení lásky v individuální sebevyjádření. Přijetí své jedinečnosti, naladění se na vibraci, která vychází zevnitř naší duše a otevření se zcela novému způsobu vnímání svých potřeb a odevzdání se proudu vědomí naší duše v absolutním splynutí s vlastní podstatou.“ 

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Celý portál, všechny informace, názvy i služby jsou chráněny evropskou ochrannou známkou: Tina Energy® Záruka energie

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY TV. Všechna práva vyhrazena.