Transformační zpravodaj 7.12.2018

Spread the love

„Novinky ze zpravodaje“

„Děje se právě teď napříč dimenzemi“ 7.12.2018. 

Transformační vlna v oblasti vztahů, lásky, pochopení a uvědomění si. Toto je dnešní celoplanetární téma. Pro každou úroveň ještě navíc přichází samostatné transformační zadání. Více v dnešním poselství …..

6.-13. úroveň vědomí (dále jen úroveň)- jemná a nádherná energie lásky. Tato úroveň je již zcela harmonická! 

5.- úroveň- Téma: Vzorce chování ve vztazích. Dnešní energie jsou krásné, čisté a velmi silné. Vytlačují všechny bloky z této oblasti. Kdo má převážně zpracováno, dnešní den dostane odměnu v podobě lásky a hojnosti. Nezapomeňte, že nejsilnější transformační energie působí při milování! 

4.- úroveň- Téma: Vztahy a jejich špatné vzorce. Co jsem ještě nepochopil? Co mohu zlepšit? Kde mohu dát více svobody? Kde na sobě mohu více zapracovat? Jaká toužím být? Nezapomeňte, že jde hlavně o Vás a o Vaši duši. 

3. úroveň- Téma: Uvědomění si, že transformace není za trest, ale za odměnu. Vaše duše se očistí a to stojí za trochu námahy. Je to dar a ne prokletí :-). 

2.úroveň-  Téma: Minulost a duchovní DNA. Odevzdání svých strachů na všech úrovních „Bohu“. Těžké energie závislostí a bolesti. 

1.úroveň – Téma : Finance, bytí, hmota. Potřeba změny myšlení v této oblasti. Transformační příznaky jsou kašel, bolest v krku, virózy, bolest hlavy, pocity na zvracení, zvracení apod….