Transformační zpravodaj 8.11.2018

Spread the love

„Novinky ze zpravodaje“

Aktualizace 8.11. v 6.22. Právě probíhá silné čištění na úrovni první čakry. Vyplavují se pocity a emoce z dětství. Doporučuji meditaci a rozbor duchovního DNA. Sami uvidíte, kolik pocitů a emocí z Vašeho dětství ještě není dořešených. Dnes je hlavním tématem strava a veganství. Všechny staré a omezující vzorce propouštíme hlavně z rodových linií. Vaše Tínka

TRANSFORMAČNÍ NÁVOD, KTERÝ VÁM POMŮŽE UDĚLAT 1. NEJDŮLEŽITĚJŠÍ KROK KE ZMĚNĚ VE STRAVĚ A VÝŽIVĚ. S LÁSKOU JSEM JEJ TVOŘILA, ABYCH VÁM POMOHLA POCHOPIT, JAK SE STRAVOVAT A JAK ZMĚNIT SVÉ VZORCE CHOVÁVÍ. 

 

Včerejší meditace v napojení na planetu Zemi a Nejvyšší vědomí, čistí staré vzorce chování k naší Matce i Otci.

Autor:  Tina Energy – channeling.

 

REKLAMA:

„Zahájen provoz zbrusu nového e-shopu“

V našem e-shopu najdete na jednom místě široký sortiment produktů vhodných pro Vaši transformaci.  

Pod značkou Tina Energy Vám za rozumné ceny a se zárukou energie nabízíme vše, co vyhovuje požadavkům nové doby a podporuje Vaše vysoké vibrace.

S láskou se snažím Vám ukázat správnou cestu. Vím, že není jednoduché vyznat se na trhu, a proto mi přišel v napojení nový projekt, abych Vám Vaši cestu transformace usnadnila. Každý potřebuje věci denní spotřeby a já přináším pouze ty, které energeticky podporují Váš vzestup a jsou v souladu s energiemi Nové Země. Byla jsem vedena krok po kroku, abych vytvořila stránky nejen s aktuálními informacemi o transformaci, ale s kompletním sortimentem hmotných produktů. Je totiž důležité, aby všichni, kdo se rozhodli pro novou cestu, dostali vše, co pro ni potřebují, na jednom místě. Je to velmi důležité i proto, že ve veřejném informačním prostoru koluje řada protichůdných a zavádějících informací, které odvádějí pozornost od Boha/Zdroje a od přímé cesty k němu. Každý z Vás, pokud otevře své srdce a s láskou navnímá tyto energie, se na základě svých pocitů sám rozhodne, kudy se vydat. E-shop …

Transformační průvodce a majitelka Školy Transformace

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.