Transformační zpravodaj 8.2.2019

Spread the love

„Novinky ze zpravodaje“ 8.2.2019

8.2.2019 v 7:04- Dnes proudí energie pochopení do oblasti krční čakry. Máme se naučit vnímat, jak na nás okolí mluví a s jakou energií vysílá slova. Kdo je upřímný a kdo není.  S láskou Vaše Tínka

Transformační zpravodaj od 4.2. – 10.2.2019

Stále je aktuální energie „převzetí zodpovědnosti“ za své chování a jednání. My jsme strůjci i tvůrci vlastního života, myšlenek a chování. Změníme-li sebe, změní se následně svět kolem nás. Není možné ovlivňovat vědomí lidí bez přijetí zodpovědnosti. Já jsem svou zodpovědnost za vše, co zveřejňuji a píši na našem webu převzala už dávno. Skončila doba předávání informací, které vedou k zániku planety. Přijmete-li zodpovědnost, otevírá se zcela nová cesta s možností tvorby.

„Jen láska, pochopení, převzetí zodpovědnosti a změna myšlení nás všech dokáže planetu zachránit a dovést ji k transformaci, k bezpečné změně, po které já ze srdce toužím od samého počátku. Proudí-li ve tvé mysli láska, jsi na správné cestě. Kráčej po ní dál s otevřeným srdcem a světlem v duši, které budeš předávat každému na tomto světě. Láska v jednotě a jednota v lásce. To je podstata transformace naší krásné planety Země.“ 

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

 

 

Všechny produkty na našem e-shopu podpurují transformaci. 

Zakoupíte u nás  biopotravinypřírodní šťávy a sirupykoření, sůl, irský mech, spodní prádlopřírodní kosmetiku a parfémydárkové balíčky. Nově také ručně šité boty: Barefoot a celozrnné těstoviny, omáčky a pesta .