Transformační zpravodaj 9.7.2019

Spread the love
Tina Energy® Procházíme portálem neomezených možností, hojnosti a žitého štěstí.

„Tady a teď“… Jak prožít tento okamžik naplno? Přece v lásce a s vděčností. Dnešním tématem transformace je najít své „žité a prožívané štěstí“, ať se Vám právě teď děje cokoliv. S vírou a důvěrou se právě teď rozhoduji změnit svůj pohled na život a přijímám jej takový jaký je! Protože právě v tuto chvíli jsem vděčná za svůj život, zdraví, lásku, štěstí i životní zkoušky, které mě posouvají kupředu. Jakmile v sobě najdete sílu věřit a nevzdat se, všechno se ve Vašem životě změní 🙂 Věřte mi, že stačí se „jen“ otevřít důvěře 🙂 a probudit v sobě energii „Stromu života“.

Tématem měsíce července je „propojení lásky v individuální sebevyjádření. Přijetí své jedinečnosti, naladění se na vibraci, která vychází zevnitř naší duše a otevření se zcela novému způsobu vnímání svých potřeb a odevzdání se proudu vědomí naší duše v absolutním splynutí s vlastní podstatou.“ …. 

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Celý portál, všechny informace, názvy i služby jsou chráněny evropskou ochrannou známkou: Tina Energy® Záruka energie

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY TV. Všechna práva vyhrazena.