Tvorba v nových energiích – božsky dokonalý chaos

Spread the love

V nových energiích se učíme tvořit ze srdce. Vyřadit myšlenky, zapomenout na systém a vnímat okamžité impulsy, které nás vedou k tomu, abychom dělali zdánlivě zcela nepochopitelné, nelogické, zbytečné a třebas i nehospodárné kroky.

Pravověrní logici ztrácejí barvu v obličeji, studovaní ekonomové ji naopak výrazně nabírají, systematici valí oči, skeptici se smíchy popadají za břicho a škarohlídi se radují. Tohle nemůže dobře dopadnout!

V pondělí tam a v úterý zpět. Jeden den stavíme, druhý den totéž bouráme. Chceme navštívit Paříž a koupíme si jízdenku do Horní Lhoty. V pátek sháníme pomocníky a v sobotu se s nimi loučíme. To, co včera vzniklo, najednou jakoby se zdálo zbytečným, neboť už dnes nestačí, včerejší plány se dnes sedmkrát změnily. Prostě totální chaos, nesoulad a zmar.

Jak to, že tě cesta vedla včera doleva  a dnes jdeš vpravo? Jak to, že jsi včera chtěl stavět dům na kopci a dnes se bez mrknutí oka stěhuješ do hausbótu na řece? Vždyť už mi z těch změn třeští hlava! Lamentuje pozorovatel onoho nepochopitelného kolotoče…

Inu, „sám nevím“, odpoví tvůrce. Smysl mi to nedává, ale věřím, že mě srdce vede správným směrem.

A vede! Náhle se z mlhy vynoří tvořitelův sen, překrásný zlatý palác! Z ničeho nic, bez plánů, bez vyhlížení, bez úporné snahy zmermomocnit zedníka, kterému zrovna nevycházel čas. Prostě tu najednou stojí. Možná je trochu jiný, než ho viděla mysl, ale přesně takový, jaký si ho vysnila duše. Je proto tisíckrát lepší a božsky dokonalý. Vynořil se najednou ze zdánlivého chaosu a mlhy. Je nádherný a je tu!

Jak se to mohlo stát?

Tohle systematik a tvůrce doposud zvyklý postupovat hlavou a lineárně, nikdy nepochopí. Zvládne totiž naplánovat akce pěkně jednu po druhé. Tak, jak je náš mozek schopný pochopit.

V nových energiích se ale učíme všechny naše kroky odevzdat božské tvorbě a přijmout beze zbytku naši cestu duše. A tehdy teprve začíná „jízda“! Jsme vedeni do zdánlivě nelogických a vzájemně nenavazujících akcí, jenže tyto na první pohled chaotické kroky v sobě slučují třebas pět, deset nebo sto tahů, které bychom jinak museli zvládat po sobě, byť v logickém pořadí. Jedním krůčkem zvládneme najednou mnoho kroků postupných.

Nikdy nejsme schopni dát své cestě božskou dokonalost, božské načasování a božskou energii. Narozdíl od naší mysli totiž  Bůh do svých tahů zařazuje veličiny nám doposud neznámé, či spíše námi nepřijaté, a má dokonalý přehled o „celé hře“. A toho my, byť si to řada z nás domýšlivě myslí, neumíme a umět nikdy nebudeme….

Pokud tedy skeptik, systematik, ekonom, či jen obyčejný škarohlíd na náš úspěch reaguje slovem „náhoda“, případně příslovím „čím blbější sedlák, tím větší brambory“, je vedle, jak ta jedle. Ještě nedošel k poznání, že slovem „náhoda“ jsme zvyklí označovat příčiny jevů pouze tehdy, když nemáme dostatek informací…

Takže se nebojme, pokud nám naše cesta zatím nedává smysl. Pokud jdeme podle světelného kompasu v našem srdci, nemáme se čeho bát. Jdeme dobře, i když si pánové Logik, Systematik a další z jejich klubu, ťukají na čelo…

 

Autor: Michael K

Zdroj: www.skyenergytv.cz

 

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích,

které nikde jinde nenajdete!

Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy.

Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.