Týdenní transformace! Tento týden má v kalendáři číslo jedenáct. 

Spread the love

Tento týden má v kalendáři číslo jedenáct.  Celý týden bude kromě energií, které provází dané datum, proudit ještě energie „nových začátků“ a posunu bytostí do vědomí a do vědomého prožívání života. Restart na úrovni duše. Přichází po malých krůčcích viditelné změny do fyzické reality. Každý den se posouváme blíže k našemu vysněnému cíli. Neztratíme-li naději a spokojíme-li se s postupným ukotvováním, pak půjdeme bez překážek po naší cestě duše. 

11.3.- Je to kombinace čísel, v nichž přichází vedení a pomoc v oblasti vědomí. Každý, kdo jde cestou duše a pomáhá lidem do vědomí, dnes dostane pomocnou ruku pro tuto činnost. Začíná úspěšná a nová cesta. Nasloucháte-li svým pocitům a nenecháte-li se odradit od impulzů, které zpočátku ve svých myšlenkách odmítáte, přijde dar, který podpoří cestu duše každého, kdo ze srdce a z lásky skutečně pomáhá. Nyní se hojnost rozděluje dle vaší energie nasměrované do pomoci ostatním. Jako byste měli v ruce zlatý kompas a energie nasměrovaná do této oblasti byla klíčem a směrovkou k vysněnému cíli.

12.3.- Dnes se děje posun ve vědomí a informace budou přicházet skrze dvojplameny. Informace, které skrze ně přicházejí, jsou vedeny a postupně ukotvovány do hmoty tak, aby mohla přijít změna ve vědomí. Jsou to informace a poznatky přicházející přímo od Boha, skrze jeho vědomí. 

13.3.- Jste vedeni do vědomí. Jsou vám ukazovány věci, které ovlivňují správnou cestu a nové začátky. Dnes si všímejte všech poselství, vzkazů a informací, které přicházejí z vnějšku. Jsou velmi důležité pro posun po vaší cestě duše a jakmile nastavíte nové vzorce chování do situací, které se vám právě dnes ukazují, váš nový život, život v harmonii, se bude ubírat správnou cestou.

14.3.- Transformace našich myšlenek v životě jde ruku v ruce s uzavřením karmického cyklu a změnou na úrovni hmoty. Jakmile propustíte jakoukoliv starou energii, vždy místo ní přijde nová, čistá a vědomá energie změnit váš život. Každý krok, který uděláte, má cenu poznání a lásky.

15.3.-  Pokud dnes budete pracovat na úrovni svého vědomí, změně myšlení a chování, pak se velmi brzy setkáte s výsledky vaší tvorby. Skrze pocity vás dnes Bůh vede ke změně myšlení a starých způsobů chování. Jakmile pochopíte jeho vedení, nastupujete na cestu skutečné transformace. Pokud žijete vědomě, váš život se stabilizuje. Učíte se vědomě tvořit svou cestu a začínáte chápat hojnost ve hmotě.