Úkolem ženy je milovat a vést …

Spread the love

 

Napojená žena je průvodcem transformací svého muže a mužů v jejím okolí.

Napadlo Vás někdy, proč muž se ženou nesouhlasí a stále si prosazuje svůj názor?

Protože vnitřně odmítá svou změnu …

Žena jej svými názory ovlivňuje i přesto, že má pocit nepochopení. Náš úkol je velmi důležitý, náročný a nemilosrdný k zavřeným mužům. Jsme nositelky informace světla. Nositelky změn a nových nekonvenčních názorů, které nejsou vždy přijímány s láskou a na „první dobrou“, tak říkajíc.

Otevřená žena s otevřenou láskyplnou energií a čistým srdcem boří mýty dlouho zaryté v mysli muže. Jejich názory a pravdy o manipulativních potvorách na ni ani trochu nesedí. Ani další mýtus o zlatokopce a v neposlední řadě fatamorgána o děvce …

Tato žena přichází s čistým úmyslem a probuzenou duší odhalit pravdy v mužově egu. Přichází pomilovat se s jeho duší a naučit jej otevřít se a přijmout její otevřenou a láskyplnou sexuální energii, v níž se rozpustí jeho dlouhodobě pěstované vzorce a nepochopení ještě z útlého dětství.

Probuzená žena jej navždy změní a zanechá v něm otisk pravdy. Jeho cestu napříč časem a prostorem k Bohu vedou její krůčky nořící se do hloubi jeho srdce. Když se pomaličku otevírá její energii, nachází sebe samého, jakoby se najednou ocitl na samém bodu zrození jeho duše v pravdě a čistotě.

Ona je průvodcem a láskou v transformaci jeho srdce.

Autor: Tina Energy

Související článek z pohledu muže:

Autor: Michael K

Reklama

 

Vánoce se blíží :-),

krásné dárky se zárukou energie najdete jedině na e-shopu www.tinaenergy.cz

Všechny produkty na našem e-shopu podpurují transformaci.

Zakoupíte u nás spodní prádlopřírodní kosmetiku a parfémydárkové balíčkybiopotravinypřírodní šťávy a sirupykoření, sůl, irský mech …

Nově ručně šité boty: Barefoot a celozrnné těstoviny .

Akce poštovné zdarma na vybrané produkty

 

Zdroj: www.skyenergytv.cz Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.