Začíná působit úplněk v Beranu 25.9.2018 VE 4.52

Spread the love
Tento úplněk bude o Vás, o hledání smyslu života, o nových vzorcích chování, o otevření se lásce v nejvyšším vědomí a o pochopení Vaší duše. Máte se naučit důvěřovat, abyste nalezli svou osobní sílu. Máte najít klid a usmíření skrze meditaci, zklidnění mysli, opuštění ega a skrze Vaší intuici a naslouchání svým pocitům a emocím. Spousta z Vás řeší transformaci hlavou. Tvrdě pracujete, ale nenapadne Vás zadívat se do svého srdce a naladit se na energie lásky v nejvyšším vědomí zevnitř. Naučte se naslouchat, obklopte se moudrými učiteli a jděte cestou transformace ve hmotě.
Poselství k úplňku:
„Nyní je potřeba žít ve hmotě, ale zároveň si uvědomit láskyplné vlastnosti a používat je ve hmotném světě. Naučit se žít v přítomném okamžiku a absolutní hmotě, ale s láskou pochopením a respektem, svobodou a absolutním odevzdáním se lásce v nejvyšším vědomí. Je čas nechat všechno plynout, naučit se přijímat vše srdcem, s láskou, pokorou a vděčností a zároveň s radostí z každého okamžiku, který k nám přichází. Stále se budeme učit, stále budou přicházet nové výzvy, ale záleží na tom, jak je přijímáme a z jakého úhlu se na ně díváte. Pokud je to s láskou, důvěrou a pochopením, pak budete všechny situace s přehledem zvládat a budete žít šťastný a spokojený život právě nyní. Pokud však budete bojovat, přemýšlet, vztekat se a hledat chyby u ostatních, tak se Vám nepodaří nastolit harmonii ve Vašem životě. Vaše sny se stanou skutečností ve chvíli, kdy se rozhodnete odevzdat všechny své pocity a emoce, minulost a svůj osud do rukou Božích.“
Beran – Orgány související: Hlava, zuby, jazyk, příčně pruhované svaly, penis, žlučník, tepny, krev.
  • Základní energie: Síla, energetické výkyvy, všechny energie vztahující se k sobě samému (láska, pochopení atd), násilí, boje, vyjádření sebe sama, soběstačnost, rozhodnost, spontánnost, odvaha, nadšení.
  • Barva: Červená.
  • Základní živel: Oheň.
  • Doporučuji si zpracovat: Žárlivost. Probouzet vášeň, cestu – jak dosáhnout úspěchu,  závislosti, výkyvy nálad a výbuchy emocí.
  • Doporučuji podstoupit: Meditace na uzemnění.
  • Čištění vzteku a náladovosti žárlivosti, výbušnosti, agresivity a emocí …

 

Autor: Tina Energy a Michael K.

Zdroj: www.skyenergytv.cz

 

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích,

které nikde jinde nenajdete!

Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy.

Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.