UZAVÍRÁME ÚPLNĚK V BÝKU

Spread the love

 

Tento úplněk v Býku nastal 24.10.2018 v 18:45 a dokončil vše, co se týká rodiny. S ukončením přišlo pochopení a následně nastavení nových vzorců nejen do této oblasti, ale i do oblasti práce. Samozřejmě, že pro ty, kteří dokončují čištění a karmický cyklus, tento úplněk znamená uzavření kruhu. Nové začátky v nových vzorcích, s novou energií a s láskou v srdci. 

Navíc přinesl největší přelom v transformaci planety. Nejdůležitější zpráva tohoto týdne: Aktualizace 24.10. ve 23.33- Při transformační meditaci došlo k osvobození naší planety a obrovskému vzestupu vibrací. Nyní se tato energie ukotvuje do hmoty. 

Poselství pro tento úplněk: 

„Ty, kdo jdeš správnou cestou, pokračuj! Láska ve tvém srdci tě vede a ty jí nasloucháš. Konečně jsi pochopil, konečně víš, cítíš, miluješ, žiješ a prožíváš v ten samý okamžik. Jsi láskou, jež v lásce koná a s láskou v lásce tvoříš. Toto je smysl života.“

Býk – Krk, hrtan, šíje, jícen, hlasivky, štítná žláza, mandle, 2.-7. krční obratel, ohryzek.

Tyto orgány jsou o tomto úplňku citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je. 

Základní energie: Stabilita, vyrovnanost, sympatie, odpovědnost, úspory, umělecké schopnosti, starostlivost, harmonie.

Barva: Červenooranžová

Základní živel: Země

 

Reklama:

„Meditace“

Tínka je úspěšnou autorkou několika překrásných meditací a video seminářů na zpracování všech témat v životě. Partnerskou meditaci natočila se svým dvojplamenem.

Zakoupíte v našem eshopu. Cena od 350 Kč.


 

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.