Úplněk v Raku 2.1.2018 ve 3:24

Spread the love

 

Blíží se silně transformační úplněk a ihned na začátek roku 2018.

Vyvolává sklon k sebelítosti a melancholii a navíc nás tento úplněk velmi silně varuje a přišel s poselstvím změny do našich životů. Je potřeba si dořešit a ukončit vše, co nás tíží a omezuje. Je potřeba udělat vše proto, abychom odevzdali vše staré co nám neslouží. Pokud neuposlechneme rok 2018 bude pro tyto lidi opravdu náročný. Pokud jste si jistí, že Vás něco tíží: bolesti, strachy, pocity z dětství, nedořešené emoce z bývalých vztahů, je potřeba učinit rozhodnutí se těchto starých vzorců zbavit, pak Vám vesmír přijde na pomoc. Přivede Vám do života lidi, situace a terapeuty, kteří Vám pomohou tyto energie zpracovat.

Jako transformační terapeutka Vám mohu pomoci se vším, co Vás z minulosti trápí. Toto jsou mé domény

 1. ENERGY THERAPY,  jsou transformační terapie, při kterých se zpracovávají hluboko uložené situace z Vaší minulosti. Propouštějí se speciální technikou a ulevují Vám od všeho starého.
 2. ČIŠTĚNÍ DUCHOVNÍHO DNA , neboť jsem dostala obrovský dar vidět do tohoto duchovního DNA a mohu Vám nyní pomoci i s tímto. Je pravdou, že v DNA, jsou uloženy pocity a emoce z dětství, které jsme nezpracovali a toto má opravdu veliký dopad na to, co se nám nyní v životě děje. Více se dozvíte v článku, který jsem napsala: POCITY Z DĚTSTVÍ – SOUČÁST DUCHOVNÍ DNA
 3. TRANSFORMAČNÍ TERAPIE  – Tato terapie, je přímo určená k posunu Vaší duše. Je to terapie, při níž se odstraňují bloky, které tomuto brání. Přes automatickou kresbu se očišťují všechny bloky v těle. Vždy mi přijdou přesné informace, jak tuto terapii vést.Každá terapie je jiná, vždy individuálně vedena, dle Vašich potřeb. ODOLNOST – VÝZVA – MOUDROST – SÍLA

Například lymfatický systém, je systém v těle, který potřebuje péči po celý rok, ale je pravdou, že pokud vládne RAK, vše, co pro lymfu uděláte se Vám 100x vrátí zpět. Já jsem začala chodit na lymfo masáže. Užívám bylinky na rozproudění lymfy a začínám plavat, neboť plavání silně lymfu posiluje. Pravidelně medituji na toto téma a energeticky celý systém čistím a posiluji. Při terapiích se dá zaměřit i na konkrétní problém.

ENERGIE RAKA:

 1. Spořivost, šetření, zacházení s financemi
 2. Pozitivní myšlení a nálada
 3. Mateřství rodičovství a vztahy v rodině i k dětem 

Ve dnech kdy je novoluní a úplněk ve znamení Raka jsme velmi citliví. Často brečíme, nebo máme zvláštní nálady a nezapomeňte energie správným způsobem ventilovat. Doporučuji automatickou kresbu.

 

DOPORUČUJI: 

 1. ukončit minulost – rituál odevzdání
 2. meditace
 3. terapie
 4. zpracovávání financí
 5. zpracování energií rodiny a vztahů

 

Úplněk v Raku ovlivňuje tyto orgány: Žaludek, sliznice, vaječníky, děloha, vagina, prsa, pohrudnice, pobřišnice, lymfatický systém, sternální kost.
Tyto orgány jsou dnes citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je.

Základní energie: Emoce, zralost, mír, ochrana, přitažlivost, soucit, mateřství.

Barva: Jantarová

Základní živel: Voda

S láskou Tina Energy – Transformační terapeutka

KONTAKT