Važme si každý svého jedinečného místa v orchestru

Spread the love

První housle, druhé housle, violoncello, harfa, tympán, dirigentská taktovka atd. Různé nástroje, různé role, jeden celek, kde jeden bez druhého nemůže být. Bez zvuku harfy nevynikne hra prvních houslí, bez houslí si hraje harfa tak trošku sama pro sebe, bez dirigenta a bez bez respektu k němu si orchestr „nevrzne“. Tedy přesněji, vrzne, ale to je tak všechno.

Tak je tomu i ve společenství nové doby probouzející se Nové Země. Nikdo si navzájem nekonkuruje, protože na jeden jedinečný unikátní post připravil Bůh jednoho jediného virtuóza. Pokud umělec svou roli s pokorou a vděčností přijme, rozvine se před ním úžasná cesta duše, plná hojnosti a žitého štěstí. Díky němu celý orchestr zahraje svůj part zcela famózním způsobem. S každým dalším takovým mistrem, který usedne na svou hráčskou židli, získává transformační těleso na síle, jeho hra se dostává k božské dokonalosti.

Spojme se tedy každý se svou duší a navnímejme si, kde je naše jedinečné místo. Každá duše to zcela bezpečně ví. Jen si nesmí namlouvat rozumem, egem a převzatými programy, že patří na jiný post, než po kterém skutečně touží jeho duše.

Znám člověka, který je skvělý odborník ve své profesi, uznávaný autor odborných publikací a velmi talentovaný pedagog. Tyto role mu padnou doslova na míru. Jenže rodiče v něm vytvořili mylný dojem, že není dost dobrý a tak chce vyniknout ve všem. Proto hraje nevalně tenis, nerytmicky na bicí a vůbec se snaží vyniknout v činnostech, které by měl přenechat jiným. Vím o skvělé zpěvačce, která má od Boha dar svým zpěvem probouzet jiné. Byla by skvělá, jenže ona místo zpěvu věnuje svůj čas přebíráním cizích myšlenek a šířením převzatých názorů na svět. A přitom má vše vepsáno ve své duši. A tak to jde dál a dál. Žena s talentem probouzet jiné tancem nejde po své cestě a zahlcuje svoje vědomí nepřeberným množstvím myšlenek, jak dělat to, co už dělají jiní, muž nadaný šířit světlo chce získat jen bohatství a moc.

Ano, pro řadu z nás není úplně jednoduché uvěřit tomu, že jsme jedineční, že máme předem připravené místo v orchestru. Ale tak tomu opravdu je. Ti, kdo už dokázali překonat hranici Nové Země, zjišťují, že na ně čekají role, o nichž jejich duše od počátku věků touží. Už nacházejí svá křesílka, na nichž jsou připravené vizitky s jejich jmény a nestačí se divit, jak lehce a snadno svá místa našli. Jsou užaslí, že na jejich místě už čeká nástroj, na který toužili hrát už jako malé děti a konečně se jim plní jejich dětské sny. Zatím ještě trochu s rozpaky berou své nástroje do ruky a začínají hrát……tón od tónu je jejich hra jistější a jistější…a pak už jsou zcela pohlceni hrou…A je to báječná, skvělá symfonie.

 

Autor: Radek

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Celý portál, všechny informace, názvy i služby jsou chráněny evropskou ochrannou známkou: Tina Energy® Záruka energie

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY TV. Všechna práva vyhrazena.