Další květnová transformace, aneb kněžky lásky povstávají z popela své minulosti!

Spread the love

 

V měsíci květnu bude mimojiné proudit velmi silně transformační energie na úrovni „posvátného ženství“. Vracíme se do podstaty našich ženských duší!

Začíná nám transformace ve hmotě tzv. „na ostro“.

Probouzí se kněžky z chrámu Shakti, aby na sobě nyní velmi tvrdě pracovaly a jakmile projdou ony samy fyzickou změnou na úrovni svého ženství ve hmotě, což zahrnuje jejich cestu duše, jejich vzhled, změnu v chování a ukotvení jejich původní božské podstaty do fyzického těla, která samozřejmě bude i vidět ve skutečné realitě, dojde k nárůstů energií transformace.

Již se nepohybujeme na úrovni energií a všechny změny se nyní postupně dějí i ve fyzické realitě. Proměna žen bude velmi rychlá a zásadní. Nejpozději do jara budou skutečné kněžky připraveny přijmout břemeno transformace a začnou se jedna po druhé ujímat svého postavení a své role v transformačním procesu celé planety.

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.