Víkendová transformace- Strach i omezení ve vztazích a milování mizí!

Spread the love

Již koncem týdne se  v energiích uděje velká změna.

Láska, jenž bude proudit obrovskou silou (1000x větší než doposud), bude rozpouštět staré vzorce chování v lásce a milování, včetně veškerého strachu a obav zakořeněných v této oblasti.

Čeká nás smršť lásky, která bude skrze kněžky z chrámu Shakti proudit tak, jako nikdy dříve. 

Kněžky nesou na Zemi pochodeň transformace.

Jejich síla a energie je nepopsatelná. Jejich láska a otevřenost se zdá normálním lidem nepochopitelná a málokdo dokáže přijmout kněžku a spojit se s ní na energetické úrovni. Ten, kdo je připraven a dostane se do kontaktu s jednou z nás, bude obdařen nádhernou energií “ lásky, světla a křišťálového vědomí „. Všem bytostem na Zemi se tak bude dít v přítomném okamžiku, skrze hmotný projev lásky ve hmotě, tedy skrze objetí, pohlazení, masáž apod., mezi partnery pak skrze milování na úrovni duší.

Tímto okamžikem (od 11.1.2019) nastane na této planetě změna v oblasti milování, lásky, vztahů a přijímání bytostí okolo sebe. Uvidíme lásku ve zcela novém světle, bude docházet  k výměně energií a proudění lásky na všech úrovních.

Energie, kterou kněžka dokáže proudit, je jedinečná. Je to dar. Božská láska ve hmotě …

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

 

 TINA ENERGY ® AUTOTERAPIE

  • Tina Energy® záruka energie
  • Super transformační sada cena 1,750 Kč
  • Kompletní autoterapie pomocí ametystu a křišťálu cena 1,550 Kč
  • Kompletní autoterapie energií křišťálů cena 1,399 Kč