Víkendová transformace, aneb vztahy na úrovni propojení

Spread the love

V tento čas se již pomalu dostáváme ke zpracování témat vztahů na úrovni propojení mužské a ženské energie. Zpracováváme tedy bloky ze společného spojení, nikoliv jako jednotlivci. Doba individuální transformace pro lidi z páté a vyšší úrovně vědomí pomalu končí a my se posouváme do fáze jednoty. Tady a teď je tématem naše společná fáze transformace a právě proto chodí informace o tom, jaké energie jsou aktuální, abychom je společně zpracovali.

Bloky  a zátěže na úrovni vztahů jsou tématem tohoto víkendu. Je potřeba si uvědomit a společně propustit vše, co jsme v minulosti dělali jinak, než je dáno. Budeme zpracovávat staré a omezující vzorce chování, pocity a emoce a rozdílné myšlení mezi ženou a mužem 🙂 Jsem velmi zvědavá, co k tomu přijde 🙂 S láskou Tínka

Autor: Tina Energy a Michael K

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

 

 TINA ENERGY ® AUTOTERAPIE