Víkendová transformace, zlomový bod, jednota a propojení

Spread the love

Tento víkend bude (kromě jiného 🙂 ) tématem jednota a naše propojení. Transformace postupuje do fáze, které nikdy v minulosti nedosáhla. A nalijme si čistého vína: Nedosáhli jsme tohoto bodu jen proto, že ti, kteří transformací v minulosti procházeli, se nebyli schopni propojit. Tato doba minula! Je potřeba přijmout zodpovědnost za své činy a začít pomáhat v jednotě. Tato fáze je nejdůležitější z celého transformačního procesu. Pokud se nedokážeme bez ega propojit a sdílet zprávy napříč pyramidou v přesném znění s uvedením zdroje a ne jako do teď, kdy dochází ke kopírování a překrucování mých slov a poselství bez kapky soudnosti, neboť ti, kdo mě sledují, jsou velmi vysoko ve vědomí a to, že nevidí výše, neznamená, že pokud oni sami chodí pro informace ke mě, budou si je dle své libosti upravovat a překrucovat a dále předávat bez autentického projevu, který k němu patří. Je doba jednoty. I já jsem po určitou dobu sdílela poselství jiných bytostí v přesném znění a s uvedením Zdroje, odkud informace pocházely. 

Bůh mi před časem řekl: „Jdi a konej, je to o tobě!“

A tak jsem přestala sdílet kohokoliv a začala naplňovat stránky pouze informacemi pocházejícími z čistého napojení v mé a Radkově interpretaci. Vím, že toto je správně, neboť jakákoliv jiná informace táhne náš web dolů.

Každý má právo být součástí transformace. Všichni jsme jedním! 

Převezměme tedy konečně zodpovědnost a spolkněme svá ega, je čas začít transformovat planetu SPOLEČNĚ!

POKUD TEDY PŘIJÍMÁME SVOU ZODPOVĚDNOST, POJĎME KONEČNĚ TÁHNOUT ZA TEN PROVAZ SPOLU! JE JEDNO, KDO TEN PROVAZ DRŽÍ NAHOŘE, KDO UPROSTŘED A KDO DOLE. NAPIŠTE MI, KDO MÁTE ODVAHU STOUPNOUT SI K TOMU POMYSLNÉMU PROVAZU S NÁMI! (info@tinaenergy.cz)

Autor: Tina Energy 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

TINA ENERGY ® AUTOTERAPIE