Víkendová transformace, zlomový bod, jednota a propojení

Spread the love

Tento víkend bude (kromě jiného 🙂 ) tématem jednota a naše propojení. Transformace postupuje do fáze, které nikdy v minulosti nedosáhla. A nalijme si čistého vína: Nedosáhli jsme tohoto bodu jen proto, že ti, kteří doposud chtěli projít transformací, se nebyli schopni propojit. Tato doba minula! Je potřeba přijmout zodpovědnost za své činy a začít pomáhat v jednotě. Tato fáze je nejdůležitější z celého transformačního procesu. Pokud se nedokážeme bez ega propojit a sdílet zprávy napříč pyramidou vědomí v nezkreslené podobě, nedostaneme se ani o krok dále. Až doposud bylo obvyklé, že zprávy od Zdroje, které jsem předala, byly často překrouceny, byla do nich vnesena zcela jiná energie a takto pak vydávány za informace přijaté od Zdroje jejich šiřiteli. Nenašel se doposud nikdo, kdo by tuto informaci předal v originální podobě a s uvedením zdroje. Znovu přichází doba na to, abych připomněla, že pokud nevidíme do světa, z něhož předávám tyto informace, může to znamenat, že jsem prozatím ještě na jiném schůdku cesty a nevidím za horizont.

To se může změnit pouze tehdy, pokud se otevřeme světlu, které je nám právě v těchto informacích a energiích přinášeno. A to přímo, v originálním znění a s původní energií.

Je doba jednoty. I já jsem po určitou dobu sdílela poselství jiných bytostí, ale v přesném znění a s uvedením Zdroje, odkud informace pocházely. 

Bůh mi před časem řekl: „Jdi a konej, je to o tobě!“ Ano, kdysi tomu tak bylo, ale dnes už je to o nás!!! 🙂

A tak jsem přestala sdílet kohokoliv a začala naplňovat stránky pouze informacemi pocházejícími z čistého napojení v mé a Radkově interpretaci. Teď však přišel čas, abyste se zapojili i Vy, kteří procházíte transformací s námi. Sdělujte s láskou své zkušenosti a své silné životní příběhy. Pokud budou v souladu s energiemi, které na našem společném webu šíříme (a je úplně jedno, v jaké gramatické nebo stylistické podobě- o to se rádi postaráme), rádi je zveřejníme. Právě sdílením vašich zkušeností můžete pomoci v transformaci mnoha dalším, kteří vám budou za sdílení vašich zkušeností vděčni! V každém takovém příběhu je ukryta celá podstata transformace. Je v něm láska, víra, pokora, pochopení, prožitek, uvědomění a „žitá skutečnost“, která po přečtení tím, kdo hledá svou cestu, pomůže pochopit…

Z celého srdce a z duše věřím, že přichází doba pravdy v nejvyšším vědomí a že je to o tom, co skutečně prožíváme.

Každý má právo být součástí transformace. Všichni jsme jedním! 

Převezměme společně zodpovědnost, je čas začít transformovat planetu v síle „transformačním vědomí“ …

Autor: Tina Energy 

 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.