Pochopení paradigmat a starých nefunkčních vzorců chování i myšlení!

Spread the love

 

 

 

Nastává doba, kdy je potřeba si uvědomit, kolik energie produkujeme a kam je tato energie odváděna.

Není možné se dále chovat způsobem jakým jsme se chovali doteď, tzn. naivně a bez uvědomění si krmit matrix a jiné systémy naší energií. Pochopení je základem transformace. V některém z příštích vysílání, Vám nastíníme,  jak tyto systémy fungují.  Zdá se, že toto sdělení bude kontroverzní a hluboké a  zavede nás do samé hloubky ukotvených systémů a my Vás jako průvodci provedeme jejich pochopením.

Jakmile si uvědomíme podstatu funkce těchto energetických vzorců a najdeme spojitost s našimi životy, přestaneme odevzdávat naši energie tam, kde už dávno býti nemá a začneme se soustředit na sebe a svůj život.

Tento víkend je o tom, jak se zbavit všech starých napojení, paradigmat a vzorců myšlení. Na naši planetu přichází každý den záplava transformačních energií a věřte mi, že změna našeho myšlení a následné přehodnocení našeho chování je jedním z nejdůležitějších témat transformace. Právě toto přinese změnu, která je pro další vývoj planety nevyhnutelná. 

 

Zde je záznam na toto téma:

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.