Vědomé žití a žité štěstí

Spread the love
Máme naučit aplikovat do hmoty (do běžného života) všechny znalosti a prožitky, které jsme nasbírali po dobu našeho duchovního vývoje.

Máme se učit žít v přítomném okamžiku a prožívat každý den naplno. Skutečně prožívat vděčnost za každou minutu našeho života a za každý nový nádech. Máme se naučit radovat se z maličkostí a být opravdu vděčni za každý skutečný projev lásky a za dary, které nám v našem životě přicházejí. A nejsou to jen hmotné věci. Je to například úsměv našich dětí nebo slova díků. Je to krásný zážitek nebo jen jedna dokonalá chvilka po boku našeho partnera. Já tomuto stavu říkám: „žité štěstí“.

Tento stav přichází, když najdete lásku, víru, pokoru, pokud převezmete zodpovědnost za tvorbu svého života a uvědomíte si, že život je jen zrcadlo Vašich pocitů a emocí. Je to uvědomění si, že mé myšlenky mají obrovskou sílu a že to já jsem strůjce svého žití. Jakmile odpustíte, pochopíte a skutečně prožijete tento stav „žitého štěstí“, najdete skutečný život v harmonii a lásce.

Najednou jste přesně tam, kde máte být. V jedné jediné dokonalé vteřině. Po tvářích Vám stékají slzy vděčnosti a když nemáte to, co zrovna chcete, máte to, co potřebujete. Cítíte lásku, odevzdanost, důvěru a bez sebemenší pochybnosti víte, kdo jste a o čem je skutečný život.

Milujte a žijte – to je ta nejčistší a nejduchovnější energie! „Žité štěstí…“

 

Autor: Tina Energy
Zdroj: www.skyenergytv.cz Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

Reklama:

Všechny produkty na našem e-shopu podpurují transformaci.