Víkendové aktuality- Čekají nás nejdůležitější dva dny v dějinách lidstva!

Spread the love

Tento víkend bude magický. Dochází k posunu kolektivního vědomí a přicházejí nástroje, které budou posouvat hranice tvoření ve hmotě s úplně novou energií.

Posun kolektivního vědomí přichází skrze dvojplameny.

Tento víkend bude nejdůležitější v dějinách lidstva!

Podle mých informací jsou dvojplameny a jejich tvořivá energie jedinou nadějí planety na Vzestup do vysokovibračních energií. Vzhledem k faktu, že spojení dvojplamenů přichází až v nejvyšší úrovni vědomí, má vědomí těchto bytostí větší sílu než kolektivní vědomí zbytku planety. Jejich tvořivá energie závisí na stupni pročištění každého jednotlivce z tohoto výjimečného páru. Každý dvojplamen má svůj podíl na zvýšení vibrací v energetickém poli planety skrze své vědomí. Pokud tedy na sobě oba z dvojplamenného páru intenzivně pracují, stále se pročišťují, ovlivňují v návaznosti na to každý den silněji energetické pole a kvantově i kolektivní vědomí. Když vezmeme v úvahu fakt, že jsme všichni Jedním, pak stačí pochopení zástupce ženské i mužské populace. Za podpory Božího vedení, odevzdání a Boží vůle ve hmotě se následně dějí změny obrovskou rychlostí.

REKLAMA:

„Zahájen provoz zbrusu nového e-shopu“

V našem e-shopu najdete na jednom místě široký sortiment produktů vhodných pro Vaši transformaci.  

Pod značkou Tina Energy Vám za rozumné ceny a se zárukou energie nabízíme vše, co vyhovuje požadavkům nové doby a podporuje Vaše vysoké vibrace.

S láskou se snažím Vám ukázat správnou cestu. Vím, že není jednoduché vyznat se na trhu, a proto mi přišel v napojení nový projekt, abych Vám Vaši cestu transformace usnadnila. Každý potřebuje věci denní spotřeby a já přináším pouze ty, které energeticky podporují Váš vzestup a jsou v souladu s energiemi Nové Země. Byla jsem vedena krok po kroku, abych vytvořila stránky nejen s aktuálními informacemi o transformaci, ale s kompletním sortimentem hmotných produktů. Je totiž důležité, aby všichni, kdo se rozhodli pro novou cestu, dostali vše, co pro ni potřebují, na jednom místě. Je to velmi důležité i proto, že ve veřejném informačním prostoru koluje řada protichůdných a zavádějících informací, které odvádějí pozornost od Boha/Zdroje a od přímé cesty k němu. Každý z Vás, pokud otevře své srdce a s láskou navnímá tyto energie, se na základě svých pocitů sám rozhodne, kudy se vydat. E-shop …

Transformační průvodce a majitelka Školy Transformace

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.