Vlaky a vítr oznamují nástup nové transformační vlny ve hmotě

Spread the love

Vypadá to možná zvláštně, ale je to takové deja-vu. Když v létě 2018 přicházela silná transformační vlna, ohlásila se mj. extrémním počasím, pohyby zemské kůry a také…střety vlaků s auty na železničních přejezdech. Tinka se tehdy navnímávala na samotný Zdroj a zjišťovala, co to značí. Odpovědí byla věta, která se pak stala titulkem pro náš článek: „Transformace je rozjetý vlak“. 

Odkaz na článek – http://transformacnizpravodaj.cz/transformace-je-rozjety-vlak/

Nyní se do hmoty nasouvá mnohem mohutnější transformační vlna a zdá se, že průvodní jevy, ohlašující její příchod do hmotného světa, jsou docela obdobné, a zdá se, že ještě mohutnější. Velmi silný vítr po několik dlouhých dní prakticky neustává. A na železnici? Tam se opět množí nehody, tentokráte se již týkají výlučně kolejových vozidel. Je jich extrémně mnoho a nikdo vlastně neví, proč se tak děje. Ten, kdo již něco ví o výkladu transformačních čísel,pozná, že tohle nebude náhoda. Povšimněte si , že těchto nehod bylo napočítáno od počátku roku přesně 220, zraněných cestujících při Brněnské nehodě bylo 22 a evakuovaných osob bylo tamtéž 250.

220- Dle transformačních čísel toto číslo ukazuje, abychom svou pozornost obraceli směrem k transformaci, zpracovali staré nefunkční vzorce, abychom si uvědomili, že změna je nutná a nevyhnutelná proto, aby mohla začít zcela nová fáze transformace lidského vědomí.

22 – Bůh pomocí kombinace těchto dvou čísel vyzývá k okamžitému nastoupení do transformačního vlaku. Nehody nejsou náhody. Jsou tu proto, aby nás vedly k pochopení.

250- Transformace na této planetě souvisí se změnami, které jsou nutné pro to, abychom jako lidstvo pochopili, co děláme jinak a co není v souladu s Božím vědomím. Úplný restart lidského vědomí je nutný, neboť nezmění-li se vědomí na planetě, nezmění se ani naše životy.

Autor: Michael K a Tina Energy

Série pokračuje. Ke včerejší nehodě v Olomouci se dnes 12.3.2019 přidala nehoda v Jindřichově Hradci.

Další nehoda vlaků. Dvě soupravy se tentokrát srazily v Jindřichově Hradci

Dva vlaky se v úterý brzy ráno srazily v Jindřichově Hradci, k nehodě došlo při posouvání souprav. Ve vlacích v tu chvíli nebyli žádní cestující. Provoz na trati se nemusel kvůli nehodě omezit. V předešlých týdnech se na českých železnicích stala řada podobných nehod, situací se zabývalo i vedení Českých drah.

Vlaková nehoda v Jindřichově Hradci

Vlaková nehoda v Jindřichově Hradci

FOTO: HZS SŽDC České Budějovice

Dnes 12:32 – Jindřichův Hradec

Podle informací Práva se posunovaný vlak Regionova srazil se stojícím osobním vlakem.

„Při posunu dvou vlakových souprav došlo k jejich střetu. Ten byl v minimální rychlosti. Škoda se odhadla na obou vlacích na padesát tisíc korun. O pochybení z naší strany nešlo,“ řekl Právu mluvčí Správy železniční dopravní cesty Marek Illiaš.

Video

Přehrát

Záznam: Briefing po jednání vedení Českých drah k incidentům na železnici (6. března 2019)

Při srážce vlaků se nikomu nic nestalo. Provoz na železnici nebyl omezen, protože vlaky jezdily po vedlejších kolejích.

Zdroj: https: https://www.novinky.cz/krimi/499581-dalsi-nehoda-vlaku-dve-soupravy-se-tentokrat-srazily-v-jindrichove-hradci.html

Na nádraží v Olomouci nákladní vlak projel návěstidlo a vykolejil

Na hlavním nádraží v Olomouci dopoledne vykolejil nákladní vlak, jehož strojvedoucí při posunu soupravy nedovoleně projel přes návěstidlo. Mimo koleje vyjely tři vagony, nikdo nebyl zraněn, řekl mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. V posledních dnech je podobných nehod na železnici vícero.

Ilustrační foto

Ilustrační foto

FOTO: Ondřej Kořínek, Novinky

Související téma:

České dráhy

Drážní inspekce

Dnes 14:55 – Olomouc

Nákladní vlak na nádraží v Olomouci vykolejil krátce před 11:00. „Nahlášena je nedovolená jízda při posunu přes seřaďovací návěstidlo s následným vykolejením zhruba tří nákladních vozů. Předpokládané škody se odhadují v řádu desítek tisíc korun,” uvedl Drápal.

České dráhy na webu odpoledne oznámily, že provoz osobních vlaků ve směru na Opavu by měl být zastavený zhruba až do úterka. Omezení se týká traťového úseku mezi Olomoucí a Velkou Bystřicí, kde už byla zavedena náhradní autobusová doprava.

Počet mimořádných událostí na železnici letos prudce vzrostl. Za první dva měsíce jich inspektoři museli řešit už 220, meziročně o čtvrtinu více. Minulý týden v úterý se v Brně na hlavním nádraží srazily dva vlaky. Podle Drážní inspekce bylo 22 cestujících zraněno. Záchranné složky evakuovaly z vlaků 250 lidí. Ve čtvrtek pak rychlík z Českých Budějovic projel návěst u obce Chotoviny. Nikdo nebyl zraněn.

Video

Přehrát

Srážka vlaků v Brně.

Zdroj: Právo