Vy, kdo čtete tyto řádky jste vyvolené (-í) probouzet ostatní …

Spread the love

Dnes bude proudit energie lásky silněji než jindy. Je den pochopení a naladění se na lásku v nejvyšším vědomí. Budete plakat a nebudete vědět proč. Dnes se zesílí vibrace, protože již není čas. U mnohých z Vás, právě dnes přijde pochopení, kdo je Váš dvojplamen. S láskou a pokorou prožívejte každou minutu života. S vděčností v srdci nechte proudit tyto energie skrze Vaší duši. 

„Přijímám s vděčností a pokorou tvou lásku. Přijímám energii pravdy v nejvyšším vědomí. Přijímám svou podstatu. Přijímám sebe takovou (takového) jaký jsem. Miluji se a jsem milován (-a). Láska v nejvyšším vědomí proudí celou mou bytostí. Celým mým energetickým systémem a mou duší.“

Dnes vyzývám všechny ženy k probuzení a otevření se lásce v nejvyšším vědomí. Jen Vy můžete probudit muže a svou láskou je dovést k pochopení, pravdě a nalezení domova (energie Stvořitele) ve své duši.  Usmívejte se dnes více než kdy jindy. Otevřete svou láskou srdce lidí okolo Vás. Nechte skrze sebe proudit světlo a lásku do duší ostatních bytostí na zemi.

Vy, kdo čtete tyto řádky jste vyvolené (-í) probouzet ostatní. Přišli jste na zemi s posláním. Jen láska, kterou vyzařují Vaše oči, ta která proudí Vaším srdcem – dokáže prolomit bariéru neprobuzených bytostí.

Dnes všichni otevřete svá srdce :-), každý z vás má u sebe bytost světla, která Vám právě dnes napoví, co máte dělat.

Naslouchejte!

SEMINÁŘ –

VZTAHY DVOJPLAMENŮ A JEJICH ŠKOLA 23.6.2018

1.700,00 

Tento seminář je zaměřený na vztahy mezi dvojplameny a jejich vývoj.

  1. Pokud ještě nemáte posledního partnera v životě, otevřete se na kurzu novým energiím, které Vám pomohou partnera najít.
  2. Máte-li ho, naučíte se společně zvládat všechny překážky, zkoušky a naučíme vás s mým partnerem duše projít pozemskou školou … a otevřete se nové energii milování na úrovni duší. Za energií novoluní v Blížencích, bude mít tento seminář nejsilnější vibraci ke zpracování témat vztahů a spřízněných duší.

odkaz na článek : PODSTATA A POZEMSKÁ ŠKOLA DVOJPLAMENŮ – JEJICH VÝVOJ

Seminář se koná v sobotu 23.6.2018 Od 10.00 do 17.00 hodin Transformačně Terapeutickém Centru

adresa: Na Padesátníku IV 645/15, Praha 6, 16100

sebou na seminář:

  1. polštářek na meditace
  2. blok A4
  3. voskovky
  4. propisku
  5. a dobrou náladu

Terapie které vám pomohou vyřešit Vaši minulost, pokud se opravdu rozhodnete změnit svůj život, vesmír vám vždy podá pomocnou ruku 🙂 :

1) TERAPIE NOVÉ DOBY – UVOLNĚNÍ MYSLI
2) ČIŠTĚNÍ DUCHOVNÍHO DNA
3) TRANSFORMAČNÍ TERAPIE
4) ENERGY THERAPY

 

S láskou pro Vás napsala Tina Energy – transformační terapeutka