Vymezení hranic, nezbytná podmínka pro vstup do Nové Země

Spread the love

Po celou dobu naší cesty nebezpečným údolím 3D hustoty staré Země, plným přízraků a strašidel všeho druhu, jsme byli učeni, že prezentovat navenek svoji hodnotu je jaksi nepřípustné. Byla to součást snahy všemocného „Matrixu“ snížit sebevědomí a vibrace každého z nás tak, abychom byli pokud možno ustrašení, závislí a nesebevědomí poddaní mocného Systému, vládce nad naším životem před životem, životem v životě a životem po životě. Zkrátka seď v koutku, třes se strachy a nevykukuj, nebo tě něco kousne, zašlápne, štípne, střelí nebo co já vím… Díky této po tisíciletí šířené doktríně strachu se v našem světě probudily v nevídané míře takové emoce, jako je arogance a agrese, jimž si právě ti málo sebevědomí a ustrašení dodávají kuráže.

Nic z toho do Nové Země nepatří. Abychom mohli překročit její práh, musíme si být jasně vědomi své hodnoty a nesmíme se bát ji vyjádřit. Nejedná se samozřejmě o žádný útok na druhé, obírání ostatních o energii tak, jak to dříve bývalo zvykem, ale o jasné vymezení svých hranic a jasný postoj:

„JÁ JSEM! JSEM LÁSKYPLNÁ A MILUJÍCÍ BYTOST. JDU CESTOU MÉ DUŠE A PŮJDU PO NÍ DÁL! TY, KTERÝ SE MI TUTO CESTU SNAŽÍŠ ZKŘÍŽIT, VĚZ, ŽE NIČEHO TAKOVÉHO NEDOSÁHNEŠ! V LÁSCE, ALE S DŮRAZEM, SI VYTVOŘÍM TAKOVÝ PROSTOR, ABYCH PO MÉ CESTĚ MOHL(A) KRÁČET DÁL. JAKO JÁ RESPEKTUJI TVOJI CESTU, RESPEKTUJ TU MOU!“

Zasahovat do cesty jinému už prostě v Nové Zemi nebude dovoleno a jelikož je Bůh ve hmotě, každý, kdo se bude chovat „postaru“, velmi rychle narazí.

Nebude však tolerováno ani to, pokud si nebudeme vážit sami sebe a necháme si od ostatních tlouct ořechy na hlavě (dalo mi práci nahradit klasický výraz „srát“ :-)). Pojďme se tedy podívat na sebevyjádření vlastních hodnot jinýma očima, než jsme byli zvyklí. Vždyť sdělit ostatním pravdu o tom, kdo jsme, kam kráčíme a co právě teď prožíváme, s pokorou a láskou, může být vzorem pro každého, kdo zatím váhá vymezit se vůči atakům okolí (aby se jich náhodou nedotkl!!!)a na jeho hlavě se vrší skořápky od ořechů (v lepším případě).

A podívejte, planeta už se rozhodla! Řekla to jasně, důrazně a vyrazila na svou cestu.

 

Autor: Michael K.

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích,

které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy.

Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

Reklama: