Vysoká škola duchovní, aneb dvojplamen až když pochopíš

Spread the love

Karmické vztahy se vyznačují jediným pojítkem, a to, že Vás provázejí po dobu cyklení v nízkých úrovních staré (černé „esoterické“) pyramidy vědomí.

Samozřejmě, že ve staré pyramidě není jen esoterika, „duchovní ego“, „Matrix“, „Plejády“, „mimozemšťané“,  „šamanismus“, „lunární princip“, všechny druhy terapií, „regrese“, „SRT“, „konstelace“, výklady karet apod., ale i staré principy a paradigmata. 

Nyní je čas odhodit všechny staré energie, které jsme kdy do sebe přijali (od kartářek, terapeutek, masérek, tzv. duchovních mistrů apod.)

Dnes vede jediná cesta vzhůru, a to je odhození všech starých zátěží, včetně minulosti. 

 

Jak to udělat?

Existuje jen jeden jediný účinný způsob: „Přítomný okamžik“. Je potřeba se propojit se svou duší, otevřít srdce a vystředit se do přítomnosti. Převzít zodpovědnost za sebe i svůj život, včetně všeho, co jsem sám sobě, napříč časem i prostorem, způsobil. Neboť to, co se nám děje každý den, je jen zrcadlo nepropuštěných energií, buď z tohoto anebo z životů minulých.

Vše, co jsme nepochopili napříč časem, se nám zrcadlí, abychom si uvědomili, co nechápeme!

Proč mi to nejde?

Protože cyklíte v nízkých energiích díky nepropuštěným energiím i situacím. Dále i nepřevzetí zodpovědnosti Vás udržuje v nízkých vibracích, včetně nalhávání si, že paradigmata a staré vzorce chování jsou „košér“!

Tohle skutečně není cesta. 

Co je vlastně transformace?

Je to změna! Převzetí zodpovědnosti za svůj život a jeho tvorbu! Za sebe, planetu i prostředí ve kterém žiji, včetně svých vztahů! Je to uvědomění si starých vzorců! Je to pochopení, co mám změnit a nahradit novým, jak v chování, tak i v myšlení! Je to láska, víra a pokora projevená ke všemu a ke všem, včetně těch, kdo nám „ublížili“, neboť transformovaný člověk přijímá zodpovědnost a ví, že tito lidé jsou zrcadlem jeho duše!

Není možné dlouhodobě zůstávat na jednom místě a nevyvíjet se, jinak nikdy neprožijete harmonii a pocit štěstí v přítomném okamžiku. 

 

Jak se mohu vymanit z pyramidy NE-VĚDOMÍ a dostat se do pyramidy VĚDOMÍ?

Existuje jen jedna cesta. Přiznejte si své skutečné místo v životě. Přiznejte si, že jste součástí starého světa, že chodíte od kartářky ke kartářce a po terapeutech a nic Vám nepomáhá. Protože to je cesta dolů, nikoliv vzhůru! Přiznejte si, že máte duchovní ego a pocit, že máte vše zpracované a že rozdáváte rozumy okolo sebe a sami na sobě nepracujete a Váš život se hroutí. Přiznejte si, že hledáte útěchu ve tvrzení, že sem vpadne armáda mimozemšťanů a zachrání planetu. A TO JE PÁNOVÉ A DÁMY OMYL století  !!!

Přiznejte si, že ve skutečnosti jste změnu odmítli, když se Vám nabídla a že skutečnou transformaci z duše popíráte! Pak se Vám teprve odkryjí staré energie a Vy zjistíte, že jste zamrzli v bodě „nula“ a že cyklíte.

Jakmile si toto uvědomíte, můžete to změnit!

 

Nejde mi to?

Pokud se opravdu rozhodnete pro transformaci, existují nástroje, které nám pomohou. Přišli od Boha, skrze čisté napojení, aby nám pomohli s naší transformací. Můžete použít Super transformační autoterapii krystaly, která Vás navibruje do vysokých vibrací a Vy najednou spatříte ten obrovský rozdíl mezi starým a novým světem! Projdete si vyladěním energií do přítomného okamžiku (ve starém světě toto bylo nazýváno meditací) a rozpustíte, propustíte a odevzdáte-li vše staré, již nikdy se Vám žádné z témat, které stále dokola propouštíte, neobjeví ve Vašem životě.

Převibrujete do harmonie, lásky a pochopení. Budete svobodní a vědomí. Naučíte se žít v lásce v přítomném okamžiku, řídit se srdcem a přestanete se řídit hlavou.

Změníte se a tímto se jednoho dne změní i svět okolo nás, neboť každá změna začíná u nás.

To my jsme strůjci svého osudu a osudu celé planety!

Pak teprve přijde Váš dvojplamen a budete prožívat společně šťastný a zcela vědomý život!

 

S láskou Vaše Tínka

 

Autor: Tina Energy a Michael K

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

Tina Energy®