Význam čísel- Tina Energy- Čísla jako průvodci transformací- číslo 5

Spread the love
Tina Energy®. Tento příspěvek lze kopírovat a šířit pouze s výslovným souhlasem autora. Lze ho sdílet na sociálních sítích pouze v originálním znění včetně uvedení zdroje.

Pětka nám ukazuje, že právě tady a teď procházíme transformací, čili změnou. U pětky je nutné si všímat ostatních čísel, které ji provázejí, abyste jasně věděli, jakou fází právě procházíte. Pětka je sama o sobě číslem transformace. Ostatní čísla ukazují, v jaké oblasti vaše transformace probíhá. Pětka nese poselství změny. Je potřeba si uvědomit, že každá změna v našem životě je změnou pozitivní a nutnou pro náš vývoj, i když to tak zpočátku nevypadá.

Snažte se navnímat čísla srdcem a pokuste se vypnout ego.

Pro nastávající transformační čas, jako pomůcka pro všechny, kteří potřebují Božské vedení, přichází nástroj, který vám pomůže zorientovat se v aktuálních energiích a povede vás vaší transformací a tématy k aktuálnímu zpracovávání bloků a energií k dalšímu posunu vaší duše.

Budete-li řešit jakékoliv téma, čísla vám mohou napovědět, jakým směrem se má vaše transformace ubírat. Tento článek si nespojujte s klasickou numerologií. Nehledejte tedy význam čísel ve vašich životních číslech ani datech narození.

Jedná se průvodce v čase TADY A TEĎ, tzn. pomůže vám např. tehdy, když uvidíte aktuální čas na hodinách, předjede vás třeba auto s těmito čísly na RZ apod. Nevíte-li si rady tady a teď, podívejte se kolem sebe. Vždy se objeví čísla, která vás povedou a napoví, neboť Bůh je ve hmotě a skrze tato čísla promlouvá právě k vám v přítomném okamžiku. Doporučuji se „zpřítomnit“ a požádat o vedení. Pak přijde odpověď, o kterou jste požádali, ať už skrze čísla, pocity a emoce, případně skrze vědomí. Věřte si! Láska vás vede.

 

Význam čísel:

Pozn: Pozice čísel v dvojkombinacích není důležitá a vždy vyjadřuje smysl níže popsaný. U trojkombinací je již pořadí čísel důležité!

 

Dvojkombinace 5-0

Význam: tady a teď ukončujete cyklus vašeho karmického zatížení a posouváte se do zcela nové fáze vaší transformace na další úroveň- úroveň vědomí.

Dvojkombinace 5-1

Význam negativní: Tato čísla vás vedou k okamžité změně vzorců chování a myšlení. Tady a teď vám Bůh ukazuje, že je potřeba se zaměřit na vaše myšlenky. Je velmi důležité si uvědomit sílu vlastní svobodné tvorby, která přichází ve fázi vyčištění svých karmických zátěží. Vstupujete do fáze transformace vědomí.

Význam pozitivní: Jdeš ve svých myšlenkách správnou cestou. Víš, že je potřeba na sobě pracovat a měnit staré způsoby myšlení. Pokračuj a transformuj své vědomí.

Dvojkombinace 5-2

Význam negativní: Stále ještě nevidíš, co ti brání v propojení s tvým dvojplamenem. Podívej se do svého vědomí, co ještě bráni tvé transformaci a tím pádem i vašemu spojení.

Význam pozitivní: Jste vedeni dvojplamenem k transformaci vaší duše a vašeho vědomí. Jste-li dvojplamen, pak jste to vy, kdo kráčí cestou transformace a mění vědomí ostatních bytostí.

Dvojkombinace 5-3

Význam negativní: Bůh tě vyzývá: „Dej souhlas ke své transformaci, ke změně a pochopení! Začni pracovat sám na sobě, propouštět bloky, ať se tvůj život může změnit.“

Význam pozitivní: Po celou dobu své transformace jsi veden. Bůh je tvým průvodcem a láskyplně tě provází všemi změnami.

Dvojkombinace 5-4

Význam negativní: Stále jsi ještě neprošel transformací a neudělal jsi potřebné změny, abys nastoupil na svou cestu duše. Propouštěj a odevzdávej vše staré, ať může přijít nové.

Význam pozitivní: Skrze transformaci započala tvá cesta duše. Jsi tam, kde máš být, cítíš  a vnímáš jednotu, jsi celistvý.

Dvojkombinace 5-5

Význam negativní: Je potřeba okamžitě jednat a transformovat sebe, své myšlení, své vzorce chování. Nastup bez odkladu na cestu transformace!

Význam pozitivní: Právě teď procházíš změnou, opouštíš staré návyky, vzorce i způsoby chování a díky tvému pochopení brzy začneš novou fázi svého života.

Dvojkombinace 5-6

Význam negativní: Neděláš potřebné změny a vědomě zavíráš oči před vším, co brání tvé transformaci na úrovni hmoty. Nechceš vidět manipulaci, nepřipouštíš si, že tě lidé okolo tebe vysávají a že se živí tvou energií. Můžeš to změnit. Sílu na to máš.

Význam pozitivní: Právě teď odpojuješ vše, co ve hmotě brání tvé transformaci a novým začátkům. Jdeš správnou cestou. Vydrž a pokračuj!

Dvojkombinace 5-7

Význam negativní: Toto číslo ukazuje, že jsi nespokojený na své cestě životem a zároveň ti říká, abys svou cestu změnil, neboť již není v souladu s tvou duší. Je potřeba projít transformací a převzetím zodpovědnosti za tvorbu vlastního života.

Význam pozitivní: Ubíráš se správnou cestou, která jde v souladu s tvou duší a s tím, co sis před vstupem na tuto Zemi vybral. Pokračuj! Probíhá transformace na tvé cestě duše. Momentálně se tvůj život mění k lepšímu, protože na sobě pracuješ a duchovně rosteš.

Dvojkombinace 5-8

Význam negativní: To, že nepropouštíš svou minulost, ovlivňuje tvou hojnost ve všech oblastech. Připravuješ se o zážitky, o úžasné chvíle a láskyplné prožitky v přítomném okamžiku. Tím, že se bráníš transformaci si zavíráš cestu ke spokojenosti a harmonii ve tvém životě. Dále toto číslo ukazuje, že je potřeba transformovat a řešit oblast hojnosti jako takové.

Význam pozitivní: Díky tvé tvrdé práci nyní přichází odměna a hojnost. Jde ruku v ruce s tvým pochopením a vzestupem do vědomí. Tvůj život se mění a začíná se naplňovat vědomým prožíváním harmonie a lásky. Stále více se otevíráš spokojenému žití a skrze tvé dary ti tady a teď přichází odměna.

Dvojkombinace 5-9

Význam negativní: Okamžitě pochop, kde je potřeba udělat změnu! To, co do tvého života nepatří, okamžitě propusť a tím změň svůj směr. Teď víc než kdy jindy je potřeba začít vědomě propouštět strach a obavy z přicházející změny. Přestaň se bránit změně, neboť vede k novému životu v lásce.

Význam pozitivní: Změna, která probíhá , ukončuje ve tvém životě vše, co není v souladu s novým láskyplným životem a harmonií. Nelituj ničeho, co tady a teď z tvého života odchází. Je to nutná součást celého procesu transformace. Jakmile odejde vše staré, otevře se cesta pro nové podněty a nové možnosti dalšího vývoje a posunu.

Další důležitá sdělení k číslu 5: Je potřeba si uvědomit, že si svým chováním (nejen v tomto, ale i minulých životech) přitahujeme do života energie, které nám naše bloky zrcadlí. Bez jejich pochopení (přijetí zodpovědnosti za jejich vytvoření) se nemůžeme posunout ke spokojenosti a harmonii v životě. Je to jediná cesta, jak být v životě šťastný a začít život vědomě prožívat v lásce. Veškeré změny, ke kterým nás Bůh vede, jsou v náš prospěch a čekají na naše láskyplné přijetí. Chcete-li být v životě opravdu šťastní a každý den prožívat naplno s partnerem vaší duše, pak se nebraňte změnám, které k vám přicházejí, ať jsou z vašeho pohledu sebebolestivější. Každý konec je zároveň zcela novým začátkem. Čím více se budete bránit transformaci a změnám, tím déle budete zůstávat nespokojení a váš život bude jen bezduchou cestou ve hmotě, bez lásky, pochopení a prožitku.

 

Autor: Tina Energy a Michael K

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

 

 TINA ENERGY ®