Vztah dvojplamenů, aneb jak se z toho nezbláznit :-)

Spread the love

Tyto vztahy jsou velmi rozdílné a úplně jiné než běžné vztahy partnerských dvojic. 

První vtahy – klasické – mají více energie na počátku, okamžitá přitažlivost a souznění.Zaplavují vás pocity štěstí, euforie a chtíče. Tyto velmi brzy ztratí svůj lesk a vztahy umírají, neboť jeden druhému berete energii, tím, že se navzájem omezujete.

Kdežto vztah dvojplamenů se rodí z postupného poznávání jeden druhého. Z postupného odhalování prapodstaty  vaší společné duše. V tomto vztahu se odhalují všechny chyby a špatné programy, vzorce i nepropuštěné pocity, ať už z dětství a nebo ze situací. Partneři mají za úkol nejprve přijmout jeden druhého se vším, co k němu patří, tak aby mohlo dojít ke změně, která přinese naplnění všech snů a představ o ideálním partnerství. Váš úkol je pomáhat si navzájem zbavit se všeho z minulosti, co by bránilo dokonalému vztahu. Máte před sebou krušné období čištění jeden druhého. Přijímání situací a obrovských zkoušek, které prověří vaší víru, schopnost vše vyřešit a nenechat se srazit na kolena. Vztah dvojplamenů zpočátku, je opravdu náročný a i přesto krásný. Tady si energii naopak dodáváte a funguje vzájemná podpora.

Návod jak se z toho nezbláznit

  1. přijímat jeden druhého se vším všudy
  2. přijímat všechny situace a učební lekce s pokorou a vděčností
  3. uvědomit, že i přesto, že jste zdánlivě rozdílní jste jedno
  4. pomáhat jeden druhému se všemi bloky z minulosti a z odevzdáním starých energii
  5. najít si společnou vizi, která vás požene vpřed
  6. učit se být ve stálém propojení, které vám pomáhá překonat těžké chvíle
  7. respektovat jeden druhého, svobodnou vůli
  8. najít harmonii mezi fyzickým a duchovním světem

Vše se postupně a vyvíjí a během vašeho soužití se ukazují nová témata, nové zkoušky, které máte společně překonat. Nevzdávejte to hned ze začátku, protože tyto vztahy jsou určené v této době – době transformace, aby pomáhali lidem. Proto to máte těžší než v obyčejných vztazích, neboť musíte dokázat, že si tento dar zasloužíte a vzdát to by byla velká chyba. Obrňte se trpělivostí a nezapomeňte, že na to nejste sami 🙂 

Vylaďte vaše energie, odstraní se všechny bloky a vy budete společně žít život v harmonii ….

 

Autor: Tina Energy a Michael K.

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.