Vztah dvojplamenů, aneb jak se z toho nezbláznit :-)

Spread the love

Tyto vztahy jsou velmi rozdílné a úplně jiné než běžné vztahy partnerských dvojic. 

První vtahy – klasické – mají více energie na počátku, okamžitá přitažlivost a souznění.Zaplavují vás pocity štěstí, euforie a chtíče. Tyto velmi brzy ztratí svůj lesk a vztahy umírají, neboť jeden druhému berete energii, tím, že se navzájem omezujete.

Kdežto vztah dvojplamenů se rodí z postupného poznávání jeden druhého. Z postupného odhalování prapodstaty  vaší společné duše. V tomto vztahu se odhalují všechny chyby a špatné programy, vzorce i nepropuštěné pocity, ať už z dětství a nebo ze situací. Partneři mají za úkol nejprve přijmout jeden druhého se vším, co k němu patří, tak aby mohlo dojít ke změně, která přinese naplnění všech snů a představ o ideálním partnerství. Váš úkol je pomáhat si navzájem zbavit se všeho z minulosti, co by bránilo dokonalému vztahu. Máte před sebou krušné období čištění jeden druhého. Přijímání situací a obrovských zkoušek, které prověří vaší víru, schopnost vše vyřešit a nenechat se srazit na kolena. Vztah dvojplamenů zpočátku, je opravdu náročný a i přesto krásný. Tady si energii naopak dodáváte a funguje vzájemná podpora.

Návod jak se z toho nezbláznit

  1. přijímat jeden druhého se vším všudy
  2. přijímat všechny situace a učební lekce s pokorou a vděčností
  3. uvědomit, že i přesto, že jste zdánlivě rozdílní jste jedno
  4. pomáhat jeden druhému se všemi bloky z minulosti a z odevzdáním starých energii
  5. najít si společnou vizi, která vás požene vpřed
  6. učit se být ve stálém propojení, které vám pomáhá překonat těžké chvíle
  7. respektovat jeden druhého, svobodnou vůli
  8. najít harmonii mezi fyzickým a duchovním světem

Vše se postupně a vyvíjí a během vašeho soužití se ukazují nová témata, nové zkoušky, které máte společně překonat. Nevzdávejte to hned ze začátku, protože tyto vztahy jsou určené v této době – době transformace, aby pomáhali lidem. Proto to máte těžší než v obyčejných vztazích, neboť musíte dokázat, že si tento dar zasloužíte a vzdát to by byla velká chyba. Obrňte se trpělivostí a nezapomeňte, že na to nejste sami 🙂 

Vylaďte vaše energie, odstraní se všechny bloky a vy budete společně žít život v harmonii ….

TRANSFORMAČNĚ TERAPEUTICKÉ KURZY –

S TINOU ENERGY

1) VÍKENDOVÝ KURZ – 24.3.-25.3.2018 – OSTRAVA

V Ostravě –Penzion Karin, Starobělska 16, Ostrava, 700 30

REZERVOVAT MÍSTO V KURZU

2) VÍKENDOVÝ KURZ – 7.4.-8.4.2018 – POMOZ SÁM SOBĚ! BRATISLAVA

MÍSTO KONÁNÍ: Hotel Avion***Ivánska cesta 15/A, SK – 821 04 Bratislava

REZERVOVAT MÍSTO V KURZU

 Cena pro Slovensko a zahraničí je 130 Euro – 2.999,00 

Cílem kurzu je, naučit se, jak si sám pomoci bez zásahu terapeuta. Naučím vás pracovat s energiemi, otevřete se lásce v nejvyšším vědomí. Otevřete se Vaše srdce a do života přijde dvojplamen, součástí kurzu jsou terapie (cca 4 terapie dle potřeby), meditace a práce s čakrami … 

 Kurz je určený pro pokročilé, ale i začátečníky

Tento jedinečný dvoudenní kurz Vás naučí naprosto vše, co potřebujete znát, aby jste se o sebe a své blízké mohli postarat. Je to kompletní návod, který vám ušetří 2 roky tvrdé práce na sobě a učení se z knih, nebo internetu.

S láskou pro Vás napsala Tina Energy – transformační terapeutka