Vztah dvojplamenů je jedna velká dřina :-)

Spread the love

Tyto vztahy jsou velmi rozdílné a úplně jiné než běžné vztahy partnerských dvojic. 

První vztahy – klasické – mají více energie na počátku, okamžitá přitažlivost a neodolatelná touha po milování. Zaplavují vás pocity štěstí, euforie a chtíče. Tyto velmi brzy ztratí svůj lesk a vztahy umírají, neboť jeden druhému berete energii, tím, že se navzájem omezujete.

Kdežto vztah dvojplamenů se rodí z postupného poznávání jeden druhého. Z postupného odhalování prapodstaty  vaší společné duše. V tomto vztahu se odhalují všechny staré vzorce a špatné programy  i nepropuštěné pocity, ať už z dětství a nebo ze situací ve vaší minulosti, minulosti duše. Partneři mají za úkol nejprve přijmout jeden druhého se vším, co k němu patří, tak aby mohlo dojít ke změně, která přinese naplnění všech snů a představ o ideálním partnerství. Váš úkol je pomáhat si navzájem zbavit se všeho z minulosti, co by bránilo dokonalému vztahu. Máte před sebou velmi krušné období čištění sebe navzájem. Součásttí procesu je i přijímání situací a obrovských zkoušek, které prověří vaši víru, schopnost vše vyřešit a nenechat se srazit na kolena. Vztah dvojplamenů zpočátku, je opravdu náročný, avšak přesto krásný. V tomto vztahu si energii naopak dodáváte, funguje vzájemná podpora a naprosté souznění obou polovin jedné duše.

Návod jak se z toho nezbláznit

  1. přijímat jeden druhého se vším všudy
  2. přijímat všechny situace a učební lekce s pokorou a vděčností
  3. uvědomit si, že i přesto, že jste zdánlivě rozdílní jste jedno
  4. pomáhat jeden druhému se všemi bloky z minulosti a s odevzdáním starých energií
  5. najít si společnou vizi, která vás požene vpřed
  6. učit se být ve stálém propojení, které vám pomáhá překonat těžké chvíle
  7. respektovat jeden druhého a ponechat si navzájem svobodnou vůli
  8. najít harmonii mezi fyzickým a duchovním světem

Vše se postupně vyvíjí a během vašeho soužití se ukazují nová témata a nové zkoušky, které máte společně překonat. Nevzdávejte to hned ze začátku, protože tyto vztahy jsou určené v této době – době transformace, aby pomáhali lidem. Proto, je tento vztah mnohem těžší, neboť musíte dokázat, že si tento dar zasloužíte a vzdát to, by byla velká chyba. Obrňte se trpělivostí a nezapomeňte, že na to nejste sami 🙂 

Vylaďte vaše energie, odstraní se všechny bloky a vy budete společně žít život v harmonii ….

 

Autor: Tina Energy a Michael K.

 

REKLAMA:

Tina Energy® transformační kurz na téma vztahy a partnerství. 

Místo konání: Hotel Myslivna Brno. Sobota 22.6.2019 od 11:00-17:00.

Cena 1,799 

Tento kurz je určen pro ty, kteří potřebují zpracovat minulé i nynější vztahy a posunout se v oblasti partnerství do vědomí. Těm, kteří partnera duše stále hledají, pomůže kurz nejen posunout se do vědomí, což je základním předpokladem pro příchod spřízněné duše, ale i zpracovat všechny energie, které již ve vztazích nové doby své místo nemají (žárlivost, pocit samoty, vztek, nepochopení, neláska k sobě samým, ublížení, manipulace, pocit oběti a závislost). Kurz vede dvojplamen- Tínka a Radek.

 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.