„Život v barvách“

Spread the love

Tento projekt přináší úplně nové energie, které na tuto planetu přicházejí, prostřednictvím vysokovibračních energetických obrazů.

Mimořádné schopnosti Tínka nyní využívá tak, že dokáže navnímat z energetického pole nejen to, jaká energie proudí energetickým polem, ale i to, jakou energii a jakou vibraci kdo potřebuje pro svou harmonizaci.

Spustila proto projekt , který je naprosto jedinečnou novou metodou pro harmonizaci našich energetických systémů pro vysokovibrační energie, které v této době zaplavují naši planetu.

Co je součástí projektu?

Barvy 

Každá barva má svou frekvenci, svůj kmitočet a své specifické vyzařování do okolí. Poskládáním různě barevného spektra docílíte individuální frekvence, která koresponduje právě s Vámi a dokáže vyladit Vaší frekvenci do harmonie. 

Jednoduše řečeno: „Co Vám chybí ve Vaší frekvenci, lze doplnit na míru namíchanými barvami a vyladit Vás  :-)“

Vyladění energií do harmonie

pomocí vysokovibračních energetických obrazů.

Představte si barevnou frekvenci, jenž vyzařujete. Různě barevné kódy a kmitočet.

Tínka je vidí. Stejně jako frekvenci všech barev a dokáže je tedy vyladit. 

 „Vyladění energií“  

Překročení prahu nové Země přineslo další požadavky na změnu v mém způsobu práce a jak je u mě zvykem, okamžitě jsem na ně reagovala. Přináším proto úplně nové energie, které na této planetu přicházejí, prostřednictvím svých energetických obrazů. Své mimořádné schopnosti nyní využívám tak, že dokáži navnímat z energetického pole nejen to, jaká energie proudí energetickým polem, ale i to, jakou energii a jakou vibraci kdo potřebuje pro svou harmonizaci. Spustila jsem projekt “ Život v barvách“, který je naprosto jedinečnou novou metodou pro harmonizaci energetického systému pro vysokoviberační energie, které v této době zaplavují naši planetu.

S důvěrou se na mě obraťte s láskou Vaše Tínka

Ceník vysokovibračních energetických obrazů na míru
  1. 40×30 cm   …  1550,- 
  2. 40×40 cm   …  1750,-
  3. 40×50 cm   …  2550,-
  4. 80×80 cm   …  4500,-
  5. 100×70 cm …  5500,-
Od 1.10.2018 přijímám předobjednávky na  obrazy na míru k letošním vánocům (2019).  
Co je krásnějšího než z lásky darovaný obraz, který pomůže obrarovanému najít lásku a harmonii.