Životní restart

Spread the love

 

Rok 2017 byl pro mě naprosto zlomovým obdobím, které ovlivnilo můj současný život. Tenkrát mě vůbec nenapadlo, jak moc se změní a že se už nebudu chtít k minulému způsobu života vrátit. Kdyby mi tehdy někdo řekl, co vše mě čeká, nejspíš bych změnu odmítla. Strachy a pocit jistoty mě ovlivňovaly více, než jsem si uvědomovala. Naše ego na nás opravdu silně působí a často nám brání v posunu. I já si tím prošla, mé ego se bránilo a kopalo kolem sebe, jenom aby přežilo. Božský plán a plán mé duše má ale vyšší cíl, a proto mé ego nebojovalo zase tak dlouho a postupně nade mnou ztrácelo vliv. Každopádně zpětně jsem za to vše neuvěřitelně moc ráda a vděčná.

Postupně jsem si prošla restartem naprosto ve všech životních oblastech. Restartovaly se veškeré mé vztahy. Prošla jsem si obdobím, kdy mi do cesty přicházely různé situace, při kterých jsem si řešila vztahy s mými přáteli. A to jak se starými, tak i s novými přáteli. Díky tomu jsem byla schopna vypozorovat, jací přátelé se mnou ladí, a jací ne. Pak se řešily vztahy s mou rodinou, přičemž vše, co mezi mnou a jimi ještě nebylo v harmonii, ihned se to začalo řešit. Teď jsou mé vztahy s rodinou krásné a harmonické. I když nepopírám, že souzním se všemi jejich názory a povahovými rysy. Když jsem je totiž přijala, takové jací jsou, tak mě jejich určité nedostatky úplně přestaly rozčilovat. O restartu v mých partnerských vztazích bych se zmínila někdy jindy, protože to si zaslouží zvláštní prostor.

Restartem si prošla také má práce. Po dlouhém období, kdy jsem se věnovala své šamanské práci, při které jsem pomáhala spoustě klientům, se nakonec uzavřela i ona, protože už se mnou nesouzněla. To pro mě bylo opravdu velice náročné a dlouho jsem s tím bojovala. Ale byla už přede mnou jiná cesta, čekalo se na moje vykročení, tak jsem ten krok učinila. Jakmile jsem se vnitřně rozhodla a změně se otevřela, spolu s tím se otevřela i nová zajímavá pracovní příležitost.

Další oblastí, která si prošla restartem, byly finance. Ty ke mně proudily ve vlnách a stále se to vyvíjí. Mám vypozorované, že když jsem se přestala věnovat své práci a pomoci lidem, tak hojnost byla zbrzděná a spíše jsem vnímala odliv financí. Jakmile jsem se začala znovu své práci věnovat, hojnost se opět obnovila. Je zajímavé si uvědomit, jak naše vlastní aktivita a vnitřní přesvědčení ovlivňují tuto oblast.

Zajímavou oblastí je pro mě restart v bydlení. Od doby, co mi do života vstoupil můj dvojplamen, je tato oblast prozatím nejvíce pozastavená. Od rozchodu s mým bývalým manželem, a zároveň karmickým parterem, s mým dvojplamenem měníme domov každých 6 měsíců. Ne, že bychom chtěli, ale vždy nastala situace, která nás k tomu donutila. Téma vlastního domova a zázemí je pro nás totiž velice důležité. Takže to vnímám tak, že jsme si museli projít různými druhy bydlení, abychom si skrze tyto zkušenosti mohli vybrat náš nový životní styl, který s námi souzní.

A jako poslední musím zmínit i restart ve zdraví, a to jak fyzickém, tak psychickém. Zrovna v této oblasti pozoruji největší změny. Od roku 2017 jsem zhubla asi 20 kg. A to jsem pro to nemusela téměř nic udělat. Pouze jsem léčila své nitro od všech možných bolestí a traumat. Pomáhala mi v tom příroda, homeopatika a bylinky. Spolu s tím jsem se vyléčila z celiakie (nesnášenlivost lepku) a hypofunkce štítné žlázy. Změnila jsem způsob svého stravování a nyní je má strava daleko více zdravější a pestřejší. Upravil se můj fyzický vzhled a přijala jsem svou ženskou energii. Také jsem se zbavila dlouhodobých depresí a úzkostí. Našla jsem samu sebe, přijala jsem se a začala konečně cítit proud sebelásky, který má obrovské léčivé účinky.

Takže jak vidíte, restart je sice náročné období, kdy nejprve vůbec netušíte, co si se sebou a svým životem počít. Ale po čase se s tou situací smíříte, přijmete ji, dáte do života volnost, a tím se otevřete všemu krásnému, co vám život v souladu s vaší duší může přinést.

Autor: Helena

Tina Energy® 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.