Zpracování energie peněz a materiálního zabezpečení

Spread the love

Díky naší úžasné skupince (tímto Vám děkuji 🙂 ) mě napadl „instruktážní“ článek o tom, jak byste si mohly rychle a efektivně zpracovat energii peněz a materiálního zabezpečení.

„Jak na to?“

Jako vždy, Vaše vědomé rozhodnutí, že o tuto změnu opravdu stojíte, bude prvním a zásadním krokem. Z duše i ze srdce si uvědomit, že situace, ve které se nacházíte, Vám již nevyhovuje a že přišel čas na její změnu.

Je důležité přiřadit penězům energii. Energii, která jim patří a bude v souladu s Vaší cestou duše (nebojte žádná duše nedala do svého plánu, žít život bez peněz a ve finanční nejistotě. Pouze si dala za úkol toto téma zpracovat, a to jednou provždy).

V první řadě by bylo vhodné si téma peněz zpracovat v první čakře. Jistě, že se propisuje i do dalších čaker ; druhá čakra – peníze a vztahy, šestá čakra –  sebevyjádření. Jejím domovem je však čakra první a tam je třeba tuto cestu započít.

 

Ke zpracování, s Tínčiným souhlasem, můžete použít následná vyladění :

  • vyladění na první čakru ze dne 23.4.2019
  • vyladění na hojnost ze dne 11.12.2018

 

Obě vyladění jsou skvělá. Před vyladěním si dejte vědomý záměr : „zpracování energie peněz a materiální hojnosti“ (tvořte stále v naprostém napojení a záměr  si upravte dle svých potřeb). Během těchto vyladění pracujte s tímto záměrem a prociťujte tu energii spokojenosti, štěstí, vnitřního klidu a vyrovnanosti, které proudí Vaším tělem, protože peníze již nejsou problémem. Jste materiálně zajištěna a máte vše, po čem Vaše duše touží a co ke svému fungování na této planetě potřebuje.

Jak zpracovat tuto energie v rámci všech čaker ?

 

Co takhle použít DVD „Buď sám sobě terapeutem“ od Tínky ? Jsem to trefila, že ?! Opět s jejím souhlasem si trochu přizpůsobíme její DVD.

 

Začněte záměrem „tady a teď bych ráda jednou provždy zpracovala energii peněz a materiálního zabezpečení ve všech oblastech mého života“ (Tvořte stále v naprostém napojení a záměr  si upravte podle svých potřeb). Při zpracovávání čaker si do rohu každého papíru napište „peníze a materiální zabezpečení“. Poté v rámci každé čakry (každé oblasti Vašeho života – vztahy, láska, komunikace, víra a intuice) propouštějte všechny negativní pocity, emoce i situace a zpracovávejte toto téma.

Jako každý proces, i tento, může být zdlouhavý a náročný, ale já věřím, že to každý do jednoho zvládnete. Už teď se těším na Vaše zpětné vazby:)

Tina Energy® Vyladění na hojnost

Autor ReNi

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Celý portál, všechny informace, názvy i služby jsou chráněny evropskou ochrannou známkou: Tina Energy® Záruka energie

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY TV. Všechna práva vyhrazena.