Způsob stravování očima Zdroje

Spread the love

 

„Vaše způsoby jsou neomluvitelné, Vaše bezohlednost je nesnesitelná a Vaše krutost je nepochopitelná! Když jsem tvořil tento svět, tvořil jsem ho s obrovskou láskou a všechny bytosti, kterým jsem dal život, jsem na tuto překrásnou planetu poslal proto, aby se milovaly a ne aby se vraždily! Dal jsem Vám nádhernou planetu plnou vod, lesů, polností, úrodné přírody, dal jsem Vám rostliny, semena, plody a přírodní bohatství a vy i přesto ničíte a zabíjíte, co Vám nepatří! To já jsem je stvořil. Jsou to mé děti, mají duši a dar života, stejně jako Vy. Zabít zvíře je stejné, jako zabít člověka. Z mého pohledu možná i horší, neboť zvíře se nemůže bránit  a ničím se neprovinilo, narozdíl od Vás, kteří stále ještě zabíjíte zvířata a nazýváte to stravou. Proč? Ptám se. Proč, když máte všeho dostatek a Vaše těla jsou nastavena tak, aby jim nejlépe vyhovovala rostlinná strava?

Jsem smutný a plný bolesti, když vidím, kolik zvěrstva jste schopni napáchat. Zvířata jsou zde proto, aby obohacovala svou energií tuto překrásnou planetu, nikoliv pro to, abyste je masakrovali! Každý, kdo nevyslyší má slova, bude vystaven stejné bolesti, jakou svým chováním způsobuje! V této době se energie, kterou vyšlete, vrací okamžitě. Nastal čas splatit své karmické dluhy, z nepochopení mých darů ve hmotě. Ať Vás od nynějška provází jen láska a uvědomění, že máte vše, co potřebujete i bez násilí a krutosti. Přírodní zdroje jsou zde pro Vás. Jsou to mé dary a začnete-li se k planetě chovat s pokorou, s úctou a budete jí projevovat lásku, hojností se Vám odmění. Budete-li i nadále způsobovat bolest, bolestí Vám oplatí. Zákon Vesmíru budiž nyní zákonem hmoty. Přestaňte se stavět nad své lidské hranice a začněte respektovat mou vůli! Ubližujete-li sobě, je to Vaše rozhodnutí. Ubližujete-li tomu, co jsem stvořil s láskou a pro radost, budiž Vám …“

 

V naší „Super kuchařce“ najdete vše, co potřebujete pro transformaci ve stravě.
Kompletní změna v této oblasti začíná teprve, pokud se rozhodnete udělat první krok.

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.